Kas ir AtbalstaDienests.lv?

Datortehnoloģiju lietotāju atbalsta dienests nodrošina lietotājiem konsultācijas un apmācību, pārvalda datoru, printeru, projektoru, multimediju tāfeļu, digitālo mikroskopu un daudz citu, pie datora pieslēdzamu ierīču, bojājumu noteikšanu un novēršanu, palīdz vadīt Interneta, serveru izvietošanas, programmēšanas un citu informācijas un komunikāciju tehnoloģiju pakalpojumu sniedzējus.

Kas var kļūt par AtbalstaDienests.lv klientiem?

Par AtbalstaDienests.lv klientiem var kļūt gan fiziskas, gan juridiskas personas. Fiziskām personām piedāvājam konsultācijas datorprogrammu lietošanā un palīdzību bojājumu noteikšanā un novēršanā, savukārt juridiskām personām papildus piedāvājam ārpakalpojumu sniedzēju pārvaldību un datorsistēmu darbības uzraudzību.

Kā uzsākt sadarbību ar AtbalstaDienests.lv?

Lai uzsāktu sadarbību, nepieciešams noslēgt savstarpēju līgumu, kas ietver pakalpojumu klāstu un nosaka kārtību to izpildei. Līgumu var pieprasīt, aizpildot sadaļā kontakti doto veidlapu. Sīkāku informāciju var iegūt, zvanot atbalsta dienestam (tālruņa numurs 63620323) katru darba dienu no plkst. 9:00 līdz plkst. 18:00.

Autorizācija

 
Aizmirsāt paroli?
Sākums   |   Reģistrēties   |   Lietošanas noteikumi
www.atbalstadienests.lv, 2010. Visas tiesības aizsargātas.